Dobra orkiestra na wesele – zespół New Band – Trójmiasto

Zespół New Band zapewni Ci wyjątkową oprawę muzyczną, przy której goście imprezy będą bawić się do białego rana. Dobra orkiestra na wesele to taka, która zapewnia liczne atrakcje – szeroki repertuar piosenek, profesjonalne nagłośnienie i oprawa oświetleniowa oraz angażujące gry i zabawy z weselnikami w roli głównej, które zintegrują całą rodzinę i grono przyjaciół. Jeśli więc organizujesz swoją uroczystość w Trójmieście i poszukujesz profesjonalnych muzyków z charyzmą i szerokim doświadczeniem, koniecznie zgłoś się do nas! Jeśli chcesz bliżej poznać nasz zespół, wejdź na naszą stronę i obejrzyj filmy, na których zobaczysz nas w akcji.

Zespół na wesele New Band tworzy grupa utalentowanych muzyków, którzy w profesjonalny sposób pomogą Ci zorganizować ten wyjątkowy wieczór. Nasz szeroki repertuar tworzą największe hity polskiej muzyki, popu, rocka, rock’n’rolla, które płynnie przeplatane są rytmami disco i latino. W przerwach między kolejnymi hitami zapewniamy wyjątkowe, oryginalne gry i zabawy. Nie używamy gotowych podkładów, przez całą imprezę gramy i śpiewamy na żywo. Oprócz dużej dawki dobrej muzyki zapewniamy również prowadzenie całej imprezy – organizujemy oczepiny oraz podziękowania dla rodziców.

Dobra orkiestra na wesele trójmiasto

Na życzenie pary młodej możemy również pomóc w doborze piosenek, jeśli przyjęcie weselne jest organizowane w określonym stylu – jesteśmy otwarci na nowe pomysły oraz chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Zespół New Band to zdecydowanie dobra orkiestra na wesele, która zapewni Ci wyjątkowe wspomnienia. Jeśli więc szukasz profesjonalnej orkiestry na terenie Trójmiasta – skontaktuj się z nami. Przyjedziemy w każde wskazane przez Ciebie miejsce i zajmiemy się całą organizacją muzycznej oprawy Twojego święta. Z nami masz pewność, że uczestnicy imprezy będą wspominać wspólnie spędzone chwile, jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Zespół na wesele New Band gra najnowsze hity muzyki pop i disco, jak również klasyczne już przeboje z lat 80. i 90. Nie zabraknie również spokojniejszych ballad, polskich szlagierów oraz egzotycznych rytmów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – obsługujemy nie tylko Trójmiasto.