Zespół na wesele New Band - Starogard

Zespół na wesele New Band to grupa profesjonalistów, którzy z zaangażowaniem oraz wielką charyzmą zajmują się tworzeniem doskonałej oprawy muzycznej – szeroki repertuar, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz wyjątkowe atrakcje w formie oryginalnych gier i zabaw – to wszystko czeka na naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy – działamy na terenie miasta Starogard oraz innych miejscowości województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Jesteśmy otwarci na pomysły ze strony organizatorów oraz chętnie dzielimy się naszymi koncepcjami oraz szerokim doświadczeniem.

Zespół na wesele, który rozkręci każdą imprezę, zintegruje gości i wypełni cały parkiet roztańczonymi parami to specjalność New Band – jeśli więc ciągle szukasz orkiestry w Starogardzie, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, koniecznie zgłoś się do nas. Gramy i śpiewamy na żywo największe przeboje – od disco, pop, aż po rock, rock’n’roll, hity lat 80. i 90. oraz latynoskie rytmy. Na życzenie naszych klientów możemy przesłać listę z tytułami piosenek, aby młoda para mogła zapoznać się z przygotowanym repertuarem.

Zespół na wesele Starogard – najlepsza muzyka oraz wiele niezapomnianych atrakcji

New Band to zespół na wesele, który stworzy dla Ciebie niepowtarzalną oprawę muzyczną – zapewnimy wiele atrakcji dla gości, zajmiemy się prowadzeniem całej imprezy i oczywiście dostarczymy sporą dawkę bardzo dobrej i przede wszystkim różnorodnej muzyki! Zapraszamy do współpracy!