Dobra orkiestra weselna New Band - Gdynia

Dobra orkiestra weselna zapewnia wiele niezapomnianych atrakcji – muzykę na żywo, różnorodność repertuaru oraz angażujące gry i zabawy – jeśli poszukujesz zespołu, który spełnia wszystkie te założenia, a do tego dojedzie w każdy zakątek Gdyni, to w końcu go znalazłeś! New Band to nowoczesny zespół, który zagwarantuje Ci wyjątkową oprawę muzyczną Twojego przyjęcia weselnego. Posiadamy szerokie doświadczenie oraz gruntowne wykształcenie muzyczne. Nasze profesjonalne podejście oraz bogaty zasób oryginalnych atrakcji sprawi, że Twoje przyjęcie weselne na długo zapadnie w pamięci gości.

New Band to profesjonalna, bardzo dobra orkiestra weselna, która działa na terenie Gdyni oraz całego województwa pomorskiego, a także kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce i zapewnić weselnikom wyjątkowe wrażenia i tańce do samego rana. Nie używamy podkładów, wszystkie utwory są wykonywane na żywo. Nasz szeroki repertuar tworzą najnowsze przeboje muzyki pop i disco, a także hity lat 80. i 90. oraz polskie klasyki. Nie zabraknie również bardziej romantycznych piosenek, ballad oraz rytmów latynoskich i rock’n’rollowych. Do każdego zlecenie podchodzimy w sposób elastyczny dopasowując muzykę do charakteru imprezy.

Dobra orkiestra weselna - najlepszy zespół muzyczny New Band Gdynia

Oprócz sporej dawki doskonałej, różnorodnej muzyki, zapewniamy także liczne gry oraz zabawy, które zintegrują gości i rozbawią ich do łez. Jeśli szukasz muzyków, którzy z wielką pasją oraz energią zajmą się Twoją imprezą – postaw na zespół New Band. To z całą pewnością wyjątkowa, bardzo dobra orkiestra weselna, działająca na terenie całej Gdyni! Sprawdź filmy-portfolia i zapoznaj się z efektami naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!