Zespół na wesele - Gdańsk

Młoda Para, skupiając się na przygotowaniach do własnego przyjęcia weselnego, musi przywiązywać uwagę do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Liczy się bowiem nie tylko wystrój sali, ilość zarezerwowanych miejsc czy jakość przygotowanego jedzenia – równie ważna okazuje się przecież dobra zabawa. Aby więc goście mogli bez wahania rzucić się w wir skocznych rytmów i porywających melodii, konieczne jest zaangażowanie w całe przedsięwzięcie sprawdzonego zespołu na wesele. Jeśli mieszkacie w Gdańsku, sprawa okazuje się niezwykle prosta – wystarczy, że wybierzecie New Band, a sukces macie już w kieszeni!

Zabawa weselna

Potrzebujesz zespołu na wesele, który zagra dla Ciebie w Gdańsku? Właśnie znalazłeś!

Marzysz o weselu, które będzie wspominane jeszcze przez długi, długi czas? A może po prostu zależy Ci na tym, by przyjęcie wywarło ogromne wrażenie na was obojgu i stało się wspaniałą pamiątką początku waszego wspólnego życia? Jako profesjonalny zespół na wesele obiecujemy stanąć na wysokości zadania i pomóc Wam zrealizować upragnione cele. Działamy oczywiście nie tylko na terenie Gdańska, ale i w innych miejscowościach, zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Wszystkim tym, którzy nas wybierają, oferujemy fachowość, dużą dozę zaangażowania oraz niepowtarzalność, sprawiającą, że dane przyjęcie będzie w stu procentach oryginalne.

New Band – muzyka, dostosowana do Twoich potrzeb

Nie jest dla nas żadną tajemnicą, że każdy lubi trochę inny rodzaj muzyki – naszym zadaniem jest ustalenie, za jakim przepadacie właśnie Wy. Dobry zespół na wesele musi przecież ustalić repertuar z Parą Młodą, by później nie było niedomówień i niezręcznych sytuacji. Działamy w obrębie całej Polski, również na terenie Gdańska. Potrafimy doskonale dopasować styl gry do gustów gospodarzy i gości, by wszyscy mogli być zadowoleni ze stworzonej oprawy muzycznej. Poradzimy sobie zarówno z utworami skocznymi, od razu zapraszającymi do tańca, jak i wolniejszymi kawałkami, idealnymi dla zakochanych. Wykonujemy zarówno stare, kultowe przeboje, jak i współczesne hity, często słyszane w radio. Sami zadecydujcie, co wybieracie.

Skład zespołu New Band