Dobra orkiestra na wesele - zespół New Band - woj. pomorskie

Oprawa muzyczna uroczystości weselnej to niewątpliwie jeden z najważniejszych czynników, decydujących o tym, czy impreza będzie zaliczana do udanej. Dobry zespół na wesele to taki, który potrafi sprawić, że goście chętnie wychodzą na parkiet i tańczą w rytmie ulubionych piosenek, angażują się w zabawy, integrują i cieszą wspólnie spędzonymi chwilami – zespół New Band, działający na terenie województwa pomorskiego, potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę, dzięki której goście będą bawić się do białego rana.

Orkiestra na wesele New Band to zespół profesjonalistów, którzy oprócz bogatego doświadczenia w organizacji opraw muzycznych, posiadają także gruntowne wykształcenie w tym zakresie – jeśli więc marzysz o wyjątkowej imprezie, na której Ty i Twoi goście będzie bawić się do białego rana, koniecznie sprawdź naszą ofertę – nasz zespół obsługuje całe województwo pomorskie, a także kujawsko-pomorskie i mazowieckie. Nie używamy gotowych podkładów, gramy wyłącznie na żywo. Szeroki repertuar – od największych hitów muzyki pop, po klasyczne rockowe numery, spokojne ballady, rytmy disco oraz latynoskie i rock’n’rollowe przeboje – sprawi, że każde pokolenie znajdzie dla siebie piosenki, przy których będzie się świetnie bawić.

Dobry zespół na wesele - pomorskie

Na życzenie pary młodej orkiestra na wesele New Band pomoże dobrać zabawy oraz piosenki, tak aby pasowały do tematyki imprezy – chętnie dzielimy się naszymi pomysłami i pomagamy w organizacji strony muzycznej. Po wcześniejszej konsultacji możemy również wysłać gotową listę przebojów, aby młodzi zapoznali się z proponowanym przez nas repertuarem. Jesteśmy kreatywni i bardzo charyzmatyczni, dlatego oprócz świetnej muzyki zajmujemy się również prowadzeniem całej imprezy – integrujemy gości i aranżujemy oryginalne zabawy.

Dobry zespół na wesele to gwarancja udanej imprezy – zespół New Band oprócz profesjonalnych muzyków, dysponuje również wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz mazowieckie – dojedziemy dla Ciebie w każde z miejsc zlokalizowanych na terenie tych województw. Zachęcamy również do obejrzenia filmów, na których prezentujemy nasze umiejętności. Zapraszamy!

Skład zespołu New Band