Zespół eventowy New Band - Trójmiasto

Duża dawka dobrej muzyki to podstawa udanej imprezy. Niezależnie od okoliczności, profesjonalna oprawa muzyczna i przede wszystkim różnorodny repertuar to komponenty, bez których nie może obejść się żadne towarzyskie spotkanie. Zespół na eventy New Band to zdecydowanie jedna z najlepszych muzycznych grup, działających na terenie Trójmiasta. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, dzięki czemu bez problemu możemy zagrać na imprezach odbywających się w plenerze czy też obszernych salach bankietowych.

Zespół eventowy New Band to grupa artystów, którzy posiadają szerokie doświadczenie oraz gruntowne wykształcenie muzyczne – dzięki czemu każdy występ jest w pełni profesjonalny. Obycie ze sceną pozwala nam na podejmowanie różnorodnych zleceń – z chęcią występujemy na imprezach firmowych, plenerach, zjazdach, spotkaniach integracyjnych oraz jubileuszach. Nie używamy gotowych podkładów – zawsze gramy i śpiewamy na żywo. Na życzenie organizatora imprezy możemy również wysłać listę z przygotowanymi tytułami piosenek. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dopasowując repertuar do charakteru spotkania.

Zespół na eventy - Trójmiasto

Nasza orkiestra składa się z muzyków, których talent i zaangażowanie przekłada się na wysoką jakość muzycznej strony zorganizowanej imprezy. Zespół eventowy New Band, działający na terenie całego Trójmiasta, zapewni Ci oraz Twoim gościom świetną zabawę – w zależności od charakteru imprezy, szczegółowo dobieramy zakres granych utworów – mogą to być w całości covery największych przebojów polskiej muzyki lub też muzyka w stylu rock’n’roll. Posiadamy bardzo szeroki repertuar, dzięki czemu nasi klienci mogą wybierać spośród wielu tytułów piosenek. Dysponujemy również wieloma interesującymi grami i zabawami, które pomagają zintegrować towarzystwo.

Postaw na zespół eventowy New Band i zapewnij swoim gościom niezapomniane wrażenia muzyczne – z nami masz pewność, że cały parkiet będzie pełny, a cała impreza będzie trwać do białego rana. Obsługujemy nie tylko Trójmiasto, a również wiele innych miejscowości z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Zapraszamy!