Ekskluzywne Wesela

Dobry zespół to podstawa udanego wesela. Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dlatego w procesie ich organizacji najlepiej postawić na profesjonalizm. Pozytywnie zaskocz swoich gości oraz samemu pozbądź się niepokoju i pytań w stylu: "Czy nasze wesele będzie udane?” Zostaw to w naszych rękach. Prezentowany zespół gra wyłącznie na żywo - bez podkładów a muzyka i dobór repertuaru stoją na wysokim poziomie. Jeżeli chcesz mieć udaną imprezę postaw na NEW BAND.

Spotkania jubileuszowe

Proponujemy Państwu oprawę muzyczną spotkań jubileuszowych. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu muzycznego, elastyczność działań i kreatywność muzyczna przekładają się na zadowolenie organizatorów i uczestników spotkań. Proponujemy Państwu nasz zespół NEW BAND w bardzo szerokim repertuarze. Wysyłamy tytuły piosenek na życzenie organizatora, aby poczuł się komfortowo przy jakiej muzyce będą bawić się jego goście. Również chętnie doradzimy, podsuniemy pomysły wynikające z naszego doświadczenia aby każda uroczystość udała się pod względem muzycznym i tanecznym.

Posiadamy szereg zabaw , konkursów które podczas tańca umilają, bawią a co najważniejsze zbliżają ludzi do siebie podczas wspólnej zabawy. Jako nagrody rozdajemy nasze płyty jako prezenty.

Kongresy i zjazdy

Organizujesz uroczysty bankiet, kolację, imprezę firmową ? Potrzebny Ci zespół coverowy na imprezę? Z naszym zespołem nadasz tym wydarzeniom szczególny charakter poprzez odpowiednią oprawę muzyczną i poprowadzenie uroczystości. Oprawę muzyczną dostosujemy do okoliczności, Twoich potrzeb oraz planowanego budżetu.

Posiadamy wykształcenie muzyczne, zdolności estradowe i co najważniejsze wieloletnie doświadczenie. Chcesz aby twój kongres, zjazd miał niecodzienny charakter? Zaufaj zespołowi NEW BAND.

Imprezy integracyjne

Chcesz aby twoja impreza integracyjna odniosła założony sukces? Najlepszym przepisem na udaną imprezę integracyjną jest zaangażowanie profesjonalnego zespołu muzycznego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas i swoje pieniądze. Zespół NEW BAND poprzez dobór odpowiedniego repertuaru, stylu, rytmów oraz zabaw na parkiecie zintegruje najbardziej drętwe towarzystwo. Z naszym zespołem nie będziecie się nudzić ! Szeroki repertuar oraz nasze wykonanie utworów na żywo daje gwarancje dobrej zabawy. Imprezy integracyjne stanowią doskonałą okazję do poznania swoich współpracowników. Pozwalają zrelaksować się i naładować akumulatory. Są najlepszą nagrodą i motywatorem do dalszej efektywnej pracy. Sprawdź ile korzyści możesz mieć jeżeli na twojej imprezie będzie grał zespół NEW BAND.

Imprezy plenerowe

Naszą mocną stroną są również imprezy plenerowe, festyny, zabawy na świeżym powietrzu dożynki i wszelkiego typu występy na plenerowych imprezach. Często również występujemy jako „support” przed gwiazdą wieczoru, lub po występie głównego zespołu zamykamy taneczną część imprezy. Oprawiamy muzycznie wszelkiego typu otwarcia hoteli, restauracji jak również bardzo dobrze czujemy się na wszelkiego typu targach firmowych.

Posiadasz ogródek piwny? Może organizujesz festyn gminny? Może Wasze miasto obchodzi jubileusz założenia miasta? Organizujesz plenerową imprezę? Zainwestuj w NEW BAND a my odpłacimy się wspaniałą zabawą.

Imprezy targowe

Jesteś organizatorem targów, imprez promocyjnych, handlowych, spotkań mających na celu promowanie Twojej działalności, produktu lub marki? Udział jaki wniesiemy w przedsięwzięcie w postaci występu zespołu NEW BAND z pewnością podniesie atrakcyjność i spowoduje, iż na długo zapadnie w pamięci uczestników. Z uwagi na szeroki gatunkowo repertuar, który prezentujemy, każdy z odwiedzających będzie miał okazje usłyszeć znaną, czy lubianą melodię.

Profesjonalne nagłośnienie na każdą imprezę

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem estradowym: nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

W zależności od rodzaju i okoliczności imprezy oferujemy dużą moc nagłośnienia nawet do 2x2500W kolumn szerokopasmowych oraz 3000W potężnego basu z subwooferów. Za spójność oraz jakość dźwięku odpowiedzialny jest wysokiej klasy mikser. Zestaw o takiej mocy jest wystarczający do nagłośnienia każdej sali bankietowej a także imprez odbywających się w warunkach plenerowych.

Ważnym elementem każdego występu są również efekty wizualne, nadające mu właściwy i niepowtarzalny charakter. Do tego celu wykorzystujemy: lampy par LED, ruchome głowice DMX, skanery, lasery, LED bary, projektory oraz wytwornice dymu i baniek.

Sprawdź usługi na stronach naszych partnerów